-51%

Супер сецко за зеленчук

Код на Производот: supersecko

Достапност:Нема на залиха

Исецкајте ги на најситни делчиња парчињата зеленчук, овошје, јаткасти плодови и што и да посакате за само неколку секунди со новото иновативно супер сецко. Изработено е од високо квалитетни материјали што овозможуваат безбедност при користење и секако долготрајност.

Начинот на употреба е многу брз и едноставен и Вашите намирници ќе бидат исецкани за само неколку секунди, со вртење на рачката за 360 степени која што ја има самото сецко.

Лесен е за одржување и чистење, а воедно е и мал и не зафаќа воопшто простор, па така ќе можете да го складирате каде и да посакате а исто така и да го носите со себе кога кампувате, патувате или пак сте на пикник.

Оваа неверојатна мултифункционална алатка е одлична за сечкање и мелење на лук, кромид, домат, овошје, ореви, билки, зеленчук и повеќе.

  • Сечила изработени од не'рѓосувачки челик
  • Пластичен сад со капак
  • Совршен за сечкање и ситнење

Оваа алатка е дефинитивно нешто што треба да го поседува секоја домаќинка во својата кујна.