Мултифункционална сушара Clothes Drying

Код на Производот: Clothes Drying

Достапност:Има на залиха

599 ден 299 ден 299

Без склопување и мултифункционално: Може да се користи за сушење облека, крпи, крпа за бања, обувки и многу повеќе. Лесно се закачува над туш врати, балконски шини, рабови на прозорец или када итн.

Се преклопува за лесно складирање: Пластичните рачки може да се преклопат навнатре за да се направи складирањето полесно и заштедува повеќе простор кога не го користите.

Паметен дизајн: Долните нозе имаат пластична подлога за да спречат оштетување на балконот, бањата или прозорец додека го користите.
100% отпорен на корозија, цврст и издржлив, шините се изработени од полиран не’рѓосувачки челик со висок сјај.

Димензија: 51,0 x 34,5 x 18 cm.