Плакар за во бања Sven

Код на Производот: Sven

Достапност:Има на залиха

6,771 ден 6,771

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена