Swissgear ранец

Код на Производот: swissgearRANEC

Достапност:Има на залиха

4,499 ден 3,999 ден 3,999

Спакувајте ги најважните работи за училиште, за работа или за вашата следна викенд авантура во ранецот Swissgear. Направен е од издржлива, полиестерска ткаенина. Oвој ранец со три оддели одговара на повеќето 15” лаптопи и располага со удобен заден панел со ергономски обликувани ленти за раменици за удобност при повеќечасовно носење.
Со вградената опција за полнење преку USB, вашите електронски уреди секогаш ќе бидат во функција.
Овој ранец има голем главен оддел заедно со тесен оддел за таблет и потенки предмети. На торбата се наоѓаат и оддел за организери, странични џебови за шишиња со вода, приклучок за слушалки, преден џеб за брз пристап итн.