Tassel Apricot - Женска чанта

Код на Производот: 238

Достапност:Има на залиха

499 ден 499
Tassel apricot - Женска чанта 
Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 23cm
Должина: 30cm
Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џеба со патент)