-10%

Tons Garden - Тенда за тераса 2х1,5m

Код на Производот: 9048

Достапност:Има на залиха

10,490 ден 9,490 ден 9,490

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот:
  • 2 x 1.5m
  • Боја: Темно сива 9045
  • Светло кафеава 9048
  • Жолто-бела 7782