Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631144)

Код на Производот: 631144

Достапност:Има на залиха

9,990 ден 9,990

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631144)

  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Материјал: метал
  • Димензии на стол : 54 x 52 x 84 cm
  • Димензии на маса: 70 x 72 cm