Tons Garden Клупа на расклопување (7219)

Код на Производот: 7219

Достапност:Има на залиха

3,790 ден 3,790

Карактеристики на производот:

  • Димензии:
  • 180 хм 25 х 43 cm
  • Боја: Црна