Tons Garden Стол на расклопување (7220)

Код на Производот: 7220

Достапност:Има на залиха

2,290 ден 2,290

Карактеристики на производот:

  • Столица на расклопување
  • 54 x 44,5 x 80,5 см
  • Боја: црна