Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (9350)

Код на Производот: tons 9350

Достапност:Има на залиха

9,190 ден 9,190

Карактеристики на производот:

  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Материјал: метал
  • Димензии на стол (9058): 56 x 60 x 88 см
  • Димензии на маса (9059): 70 x 71 см
  • Боја: темно сива