Уникатна подлога за бања Aqua Rug

Код на Производот: Aqua Rug

Достапност:Има на залиха

899 ден 299 ден 299

Aqua rug, првиот тепих во светот уникатно направен за пред или во туш кабина, пред или во када или каде било каде што има вода, нечистотија и мувла. Aqua rug влакната се отпорни на компресија, па затоа никогаш нема да се истрошат. Мека, елегантна подлога, одлична за Вашите нозе!

  • Меко и елегантно чувство на Вашите нозе
  • Отпорна на мувла и дамки
  • Дизајниранa да остане на место
  • Ги одржува нозете чисти
Димензии на подлогата: 75x44cm