-21%

УВ ламба за сушење нокти

Код на Производот: UV Nail Lamp

Достапност:Има на залиха

999 ден 799 ден 799

Професионална УВ ламба за нокти за убав манакир, која може да ја користите дома или пак професионално. Со моќност од 36W го намалува времето на сушење за УВ-облоги и гел апликации. Изработена е со челична конструкција за издржливост, со елегантен дизајн. Ултра-брзо сушење за само неколку минути. Погодна за маникир и педикир. 

Безбеден и лесен дизајн-безбедна за очите и нема да предизвика поцрнување на рацете.