3 за 499 ден - Вертикална закачалка за на врата

Код на Производот: 3za499

Достапност:Има на залиха

597 ден 499 ден 499

Супер ПОНУДА 3 закачалки за само 499 денари со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до адреса низ цела Македонија!

Практична и функционална закачалка за на врата.

Изработена од висококвалитетни, издржливи материјали.

Може да ја поставите во купатило, спална или пак на вратата од внатрешната страна на работната маса во кујна за заштеда и организирање на просторот.