-46%

Violine 2 - Памучна единечна постелнина

Код на Производот: 115

Достапност:Има на залиха

1,199 ден 649 ден 649

Вашата соба ќе добие свежина само со сетот постелнини Violine 2! Виолетовите и розеви цветови на бела основа ќе ја освежат Вашата спална соба. Сетот Violine 2 е многу удобен бидејќи е направен од 100% памук што значи врвен квалитет само за Вас. Изберете го сетот Violine 2 за совршено нежно гушкање!