-43%

Висечки организер

Код на Производот: viseckiorganizer

Достапност:Има на залиха

699 ден 399 ден 399

Дополнете го изгледот на Вашата бања, тоалет или кујна со новиот висечки организер којшто со својот минималистичен и едноставен дизајн перфектно ќе се вклопи во сечиј дом. Дизајниран е да изгледа едноставно а во исто време гламурозно и практично со тоа што ќе послужи за складирање на најразновидни работи . Изработен е од квалитетен и издржлив материјал, се што треба да направите е да го најдете идеалното место на Вашиот ѕид и да го поставите. Чистењето се врши лесно со влажна ткаенина или микрофибер крпа.

 Составен е од две прегради, поголем дел којшто служи за поставување на хартија и помал дел за преостанати помали работи по ваш избор.

И двете прегради се транспарентни, што лесно ви овозможува јасно да  видите се што има во организерот. Не само што е практичен за складирање, организерот  може да послужи и како полица за Вашиот телефон,освежувач за воздухот, драг украс или било каков декоративен детал.

Димензии на висечки организер: 32,5x13,5x17cm