-33%

Vision Ranforce - Памучна дупла постелнина

Код на Производот: visiondouble

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 999 ден 999

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Дамаск, Пејсли

Постелнината содржи: Сина

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Класика и елеганција - тоа е она што Ви го нуди сетот Vision! Обоен во тонови на сиво, црно и бело, прошаран со прекрасни Paisley шари, овој сет е поим за елеганција. Удобноста е силната страна на Vision бидејќи е изработен од 65% памук и 35 % полиестер. Освен мекост и квалитет, со оваа постелнина добивате и посебност поради уникатниот изглед. Проширете ја Вашата визија само со сетот Vision!