-54%

Vitaly Pembe Easy Care - Единечна постелнина

Код на Производот: vitalypembesingle

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 599 ден 599

За: Единечен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Принт & Текст, Карирано

Постелнината содржи: Бела, Црвена, Сина

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

Долен чаршав: 1 парче 160см*220см