Воден душек INTEX 58856

Код на Производот: 58856

Достапност:Нема на залиха

  • Ергономски дизајн за зголемена удобност
  • Две воздушни комори за зголемена безбедност
  • Две рачки
  • Две места за чаши за да уживате со вашиот пијалок
  • Димензии: 180x135