-51%

Weikang - 2 Заштитници за плакари

Код на Производот: 7736

Достапност:Има на залиха

199 ден 99 ден 99

Задоволете ја љубопитноста на Вашето дете и oбезбедете му безбедна средина каде слободно ќе ги развие своите сетила и ќе ја испита околината. Детската насмевка е секогаш добредојдена, а Вие можете опуштено да го следите секој чекор на Вашето дете.

Заштитниците можете да ги поставите на секаков вид плакар во спалната, кујната, дневната, ходникот и детската соба.

Сетот содржи 2 заштитници за плакари.