WH2003A - Телесна вага

Код на Производот: WH2003A

Достапност:Нема на залиха

Електронска стаклена телесна вага со чист и едноставен дизајн, која совршено ќе одговара во Вашиот дом. Одличен избор за секој кој се грижи за своето здравје и сака да ја регулира својата телесна тежина. Можете да ја поставите и на видливо место во Вашата бања или спална соба за дополнителен спа ефект.

Максимална тежина: 150 кг