-75%

Женска блуза TS10344DO Маслинова

Код на Производот: Женска блуза TS10344DO Маслинова 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 250 ден 250

Достапни Опции

Женска блуза од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).