-54%

Женска кошула CF1465DO

Код на Производот: Женска кошула CF1465DO 1

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 650 ден 650

Достапни Опции

Женска кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).