-59%

Женска маица CB1475DO Црвена

Код на Производот: Женска маица CB1475DO Црвена 1

Достапност:Нема на залиха

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).