-59%

Женска маица CB1487DO Розева

Код на Производот: Женска маица CB1487DO Розева 1

Достапност:Има на залиха

850 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).