-56%

Женска маица TS10575DO Бела

Код на Производот: Женска маица TS10575DO Бела 1

Достапност:Има на залиха

790 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).