-49%

Женска маица TS11922DO Црвена

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

890 ден 460 ден 460

Достапни Опции

Женска маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).