-67%

Женска сукња GO767DO Blue Navy

Код на Производот: GO767DO Grey-12

Достапност:Има на залиха

890 ден 300 ден 300

Достапни Опции

Женска сукња од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).