Женски дуксер 04-IMM

Код на Производот: 04-IMM-1

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 04-IMM
🔥Достапни големини: S,M,L,XL
🔥Состав:70% памук и 30% полиестер