-74%

Женски дуксер CG9712DOSS17 Black

Код на Производот: CG11096DOS17 White-1

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 390 ден 390

Достапни Опции

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)