-66%

Женски фармерки 5T2263DW642D

Код на Производот: Женски фармерки 5T2263DW642D 1

Достапност:Нема на залиха

2,290 ден 790 ден 790
Женски фармерки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).