-70%

Женски фустан AB1067DOS17 Grey

Код на Производот: AB1067DOS17 Grey-2

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Женски фустан од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).