Женски панталони S12899DO Kaky

Код на Производот: 5C1860DOSS15 Yellow-1

Достапност:Има на залиха

2,390 ден 500 ден 500

Достапни Опции

Женски панталони од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)