Женски патики SC953DO Black

Код на Производот: SC953DO Black-3

Достапност:Има на залиха

2,390 ден 499 ден 499

Достапни Опции

Женски обувки од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)