-43%

Женски растегливи бермуди

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

699 ден 399 ден 399

Достапни Опции

Растегливи женски 3/4 бермуди од тексас материјал.

Материјал:
-80% памук
-18% полиестер
-2% еластин

Достапни големини: S,M,L,XL,XXL