Женски тренерки 01-JM

Код на Производот: 01-JM-1

Достапност:Има на залиха

799 ден 799

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 01-JM
🔥Достапни големини: S/M,L/XL, 2XL/3XL
🔥Состав: 70% памук и 30% полиестер.