Женски тренерки 04-JM

Код на Производот: 04-JM-1

Достапност:Нема на залиха

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 04-JM
🔥Достапни големини: S/M,L/XL, 2XL/3XL
🔥Состав: 70% памук и 30% полиестер.