-63%

Женско сако GI1767DO Сиво

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 750 ден 750

Достапни Опции

Женско сако од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)