-30%

Ѕиден часовник V6 - Дрвен

Код на Производот: v6-110-wood

Достапност:Има на залиха

499 ден - 599 ден
850 ден 599 ден 499

Достапни Опции

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена