-30%

Ѕиден часовник ZH019 златен

Код на Производот: zh019gold

Достапност:Има на залиха

850 ден 599 ден 599

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира, работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)

✔ Материјал: EVA пена