-30%

Ѕиден часовник ZH025

Код на Производот: ZH025-110-gold

Достапност:Има на залиха

850 ден 599 ден 599

Достапни Опции

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена