-46%

Ѕиден часовник ZH1809

Код на Производот: ZH025

Достапност:Има на залиха

1,290 ден 699 ден 699

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена